menu

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri


  • ULUNET İnternet ve İletişim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti., alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kişisel bilgilerinizi (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşmayacaktır.
  • Faturalarınızı öderken kolaylık yaşamanız için bir takım bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece faturalarınızın takibinin daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.
  • ULUNET İnternet ve İletişim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti., kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. ULUNET İnternet ve İletişim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.'nin yürürlükteki yasalar uyarınca ve idari, adli ve diğer resmi makamların talebi üzerine bu bilgileri kanunlar çerçevesinde ifşa etme hakkı saklıdır.