Akbank

Tüm akbank şubelerinden veya mobil uygulamaları üzerinden "Otomatik Ödeme Talimatı" verebilir, ya da mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.
Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?
Akbank fatura ödeme ekranına giriş yaparak "Telekomünikasyon" kategorisinde "ULUNET" firmasını bulduktan sonra "H-12345123451" şeklinde olan hizmet numaranızı "H-" kısmı olmadan yazıp faturanızı sorgulayabilir, mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme talimatıda verebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası

Tüm Türkiye İş Bankası şubelerinden veya mobil uygulamaları üzerinden "Otomatik Ödeme Talimatı" verebilir, ya da mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.
Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?
Türkiye İş Bankası fatura ödeme ekranına giriş yaparak "Sabit Telefon/ Internet / TV" kategorisinde "ULUNET" firmasını bulduktan sonra "H-12345123451" şeklinde olan hizmet numaranızı "H-" kısmı ile birlikte yazıp faturanızı sorgulayabilir, mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme talimatıda verebilirsiniz.

Kuveyt Türk

Tüm Kuveyt Türk şubelerinden veya mobil uygulamaları üzerinden "Otomatik Ödeme Talimatı" verebilir, ya da mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.
Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?
Kuveyt Türk fatura ödeme ekranına giriş yaparak "Telekomünikasyon" kategorisinde "ULUNET" firmasını bulduktan sonra "H-12345123451" şeklinde olan hizmet numaranızı "H-" kısmı olmadan yazıp faturanızı sorgulayabilir, mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme talimatıda verebilirsiniz.

Paycell Fatura Tahsilat Noktaları

Tüm yetkili Paycell fatura tahsilat noktalarından mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.
Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?
Paycell fatura ödeme ekranına giriş yaparak "Telekomünikasyon" kategorisinde "ULUNET" firmasını bulduktan sonra "H-12345123451" şeklinde olan hizmet numaranızı "H-" kısmı olmadan yazıp faturanızı sorgulayabilir, mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.

Türk Telekom Fatura Tahsilat Noktaları

Tüm yetkili Türk Telekom fatura tahsilat noktalarından mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.
Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?
Türk Telekom fatura ödeme ekranına giriş yaparak "Telekomünikasyon" kategorisinde "ULUNET" firmasını bulduktan sonra "H-12345123451" şeklinde olan hizmet numaranızı "H-" kısmı olmadan yazıp faturanızı sorgulayabilir, mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.

Papara Online Ödeme Sistemi

Papara online ödeme sistemi üzerinden mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.
Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?
Papara fatura ödeme ekranına giriş yaparak "ULUNET" firmasını bulduktan sonra "H-12345123451" şeklinde olan hizmet numaranızı "H-" kısmı olmadan yazıp faturanızı sorgulayabilir, mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.

Şok Marketler

Tüm Şok Marketlerden mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.
Fatura Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?
Şok Market kasalarından "ULUNET" firmasındaki internet aboneliğiniz için fatura ödemek istediğinizi belirtip "H-12345123451" şeklinde olan hizmet numaranızı "H-" kısmı olmadan söyleyerek faturanızı sorgulayabilir, mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.

Yetkili NKolay Fatura Tahsilat Noktaları

Tüm yetkili NKolay fatura tahsilat noktalarından mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.
Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?
NKolay fatura ödeme ekranına giriş yaparak "ULUNET" firmasını bulduktan sonra "H-12345123451" şeklinde olan hizmet numaranızı "H-" kısmı olmadan yazıp faturanızı sorgulayabilir, mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.

NKolay Kiosk Cihazları

Tüm NKolay Kiosk Cihazlarından mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.
Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?
Nkolay fatura ödeme ekranına giriş yaparak "ULUNET" firmasını bulduktan sonra "H-12345123451" şeklinde olan hizmet numaranızı "H-" kısmı olmadan yazıp faturanızı sorgulayabilir, mevcut faturanızın ödemesini yapabilirsiniz.